Sohbet Nerden Başlar

yorum yok
321 okuma
6 Mayıs, 2017

Değerli okuyucularımız sohbet ile alakalı bir site olduğumuz için sohbet nerden başlar konusuna değinmek istiyorum. önecelikle bu konuda çok öyle kasılmanıza, sohbet nasıl yaparım insanlar ile nasıl sohbet ederim, sohbete nasıl girerim diye uzun uzun düşünmenize hiç gerek yok.

Sohbete girip “selam” vermek aslında tüm sohbet kavramının temel başlangıcıdır. Reel dünyada nasıl kalabalık bir sohbet ortamına girerken selam veriyorsak burda sohbet sitesinde de aynı sistem geçerlidir. çok özel iktisadi bilimlere gerek yok yani.

Sohbet ederken yapılması gerekenler diye bir kural yoktur aslında sadece t.c yasalarına uygun davranmak sohbetmi sohbet sitesi içinde gerekli kuralların başında gelmektedir. sizde sohbetmi ailesinin birer ferdi olmak için. bir nick alıp akabinde sohbete girdikden sonra nickinizi kaydedip bir sonraki gelişinizde kendi şifreniz ile sohbete devam edersiniz. yazının başında da söylediğimiz gibi sohbet nerden başlar sorusunun cevabı “selam” ile başlar selametle diye biter.  

Sohbetmi de sohbet etmek keyif verici olduğu için müptelası olacağınıza eminiz. sizleride aramızda görmek sohbetin keyfini sürmek için sitemize bekliyoruz.


Bir önceki yazımda « makalem var.
serdarr

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

       Dini Sohbet   Din bir toplumun telini oluşturan en önemli ...

daha dün el ele tutuşurken biz daha dün diz dize otururken biz zamana ...

Siz değerli Sohbet kullanıcıları İddia ediyoruz, Türkiyenin en'lerinden olan ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?